שמונה דברים שכל אחת חייבת ביום החתונה

יום החתונה הוא ללא ספק אחד הימים המרגשים ביותר בחייה של כל כלה. זהו הזמן בו היא עוברת מסטאטוס של רווקה לסטאטוס של נשואה. מן הסתם מדובר ביום עמוס, יש לארגן את הדברים האחרונים, הן הכלה והן החתן מתרוצצים בין כמה מקומות, והכל על מנת שהחתונה תדפוק כמו שעון שוויצרי. אולם על הכלה לדעת שעליה להיות מצוידת בכמה דברים, מהותיים ביותר ליום החתונה ובעלי חשיבות רבה, שבלעדיהם לא תוכל להסתדר.

תיק עזרה ראשונה

אין זה תיק עזרה ראשונה הנמצא בכל בית, עם כל האמצעים לטיפול בפגיעה או בפציעה, אלא תיק המיועד במיוחד לכלה. בתיק ניתן למצוא סוכריות מנטה מרעננות, פלסטרים – על כל צרה שלא תבוא, סיכות דקורטיביות לשיער, אמצעים לתקן חורים בגרב, כדור נגד כאבים, דאודורנט או רול און, ספריי לעיצוב השיער על מנת שהתסרוקת תשמור על עיצובה הראשוני, כדורים המסייעים לאלה אשר סובלות מצרבת, סיכות ביטחון, טיפות עיניים, מגבונים, והכי חשוב – ערכת תפירה. אין זה משנה היכן בחרתן לחגוג, בין אם מדובר במקום מפואר כמו גן אירועים בדרום או בכל מקום אחר, תמיד יש להיות מוכנות מבעוד מועד.

חברה בה בחרתן לארגון האירוע

זוהי חברה אשר תהיה אחראית על מילוי כל הצרכים שלכן, ותדאג ליצור תחושה של נועם ושל נוחות ביום החתונה. חברה שכזו תענה לטלפונים בעבורכן, תדאג לשתייה חמה ואפילו תהיה אחראית שלא תפספסו ארוחות מרוב התרגשות.

נעלי ריקוד

בין אם בחרתן לחגוג חתונה במיקום ייחודי כמו גן אירועים בדרום או בכל מקום אחר ברחבי הארץ, מהות החתונה ואופייה יהיו דומים. רוב הכלות בוחרות לנעול נעלי עקב, אולם כאשר הן ירצו לפזז על רחבת הריקודים, רצוי שיהיו מצוידות בנעליים שטוחות ונוחות. לכן מומלץ לאחסן בתיק נעליים נוחות, אפילו אם בסופו של דבר הכלה לא תעשה בהן שימוש.

תחתונים ללא תפרים

על מנת שהשמלה תיראה עליכן טוב, כדאי לבחור תחתונים בצבע גוף, נוחים וללא תפרים – הם יבטיחו נוחות מרבית. כדאי לרכוש את התחתונים מבעוד מועד ולוודא שאכן הם נוחים לכן.

טלפונים של נותני שירותים

חשוב שיהיו לכן הטלפונים של כל נותני השירותים, כמו הרב האחראי על ניהול טקס החופה, על מנת לוודא שהוא לא יאחר. יש להצטייד בטלפון של הצלם, על מנת להיות בטוחות שהוא לא שכח את מועד החתונה. חשוב להיות בקשר עם חברת הקייטרינג על מנת לוודא שהם לא שכחו אף אחת מהמנות, וכמו כן להיות בקשר עם חברת ההסעות, בכדי שזו תגיע בזמן לחופה.

חשוב לאכול ארוחת בוקר

כל עוד אתן מתמקדות בכל נושא אחר, כמו צילומים, איפור או עיצוב השיער, חשוב מאוד לאכול ארוחת בוקר מזינה שתספק לכן אנרגיה חיונית למהלך היום. לעתים, תתפלאו לדעת, יכולה להיות זאת הארוחה היחידה שלכן ביום החתונה, מכיוון שלא תמצאו פנאי לארוחות נוספות.

אישור מקווה

חייב להיות לכן אישור מקווה, שכן בלעדי אישור זה, לא תהיו כשירות לחתונה על פי הדת.

כתובה

חשוב שתהיה כתובה שהחתן יחתום עליה, זוהי מעין התחייבות שלו כלפי הכלה.

רוצה עוד טיפים למתחתנים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.