שיטות לבחור גן אירועים

בין אם מדובר בחתונה או בכל אירוע משמח אחר, חשוב לדעת כיצד בוחרים גן אירועים. הרי קיימים אולמות אירועים בכל רחבי הארץ, כל אחד מהם מציע מעטפת שירותים שונה וגם העלויות משתנות.

על מנת לבחור גן אירועים המתאים לחתונה שלכם, יש לבדוק את הנושא היטב: הרי בכל זאת לא כל יום מתחתנים, ואתם תהיו מעוניינים שהאירוע יהיה מוצלח ובלתי נשכח. בחירה מוצלחת היא זו שתעשה את כל ההבדל. אמת היא, יש לבחור לא רק את גן האירועים המתאים על מנת לקיים חתונה בדרום, יש להיות בקשר גם עם ספקים כמו תקליטנים, צלמים, מעצבי שיער ואיפור וכן הלאה, אולם מיקומו של הגן ואופיו הם הפרמטרים החשובים מכולם.

השפע עלול לבלבל

בארץ ישנם לא מעט גני אירועים, ולכן התחרות איננה קטנה. השפע עלול להיות מבלבל, לכן יש לבחון במדויק את המקום בו תרצו להתחתן ויש לשאול את השאלות הנכונות ולדעת אל מה בדיוק לשים לב.

בדיקת רישיון העסק

אם חוגגים אירועים בדרום ופונים לגן אירועים, יש לוודא שיש לו רישיון עסק. ישנם זוגות שאינם שמים לכך לב, סוגרים עם גן אירועים בדרום שמצא חן בעיניהם, ולבסוף מגלים שהגן נסגר, מכיוון שלא היה לו רישיון. יש לדרוש מנציגי גן האירועים לראות מבעוד מועד רישיון עסק, ולוודא שהוא אכן בתוקף. אם פג תוקף הרישיון לפני מועד קיום החתונה, עמדו על כך שתקבלו פיצוי כספי במקרים בהם רישיון העסק נשלל.

 בחירת גן אירועים מרווח

צפיפות בגן האירועים כאשר הוא קטן מדי עלולה לפגום בחתונה. כדאי לבחור גן אירועים מרווח דיו על מנת שיוכל להכיל את כל האורחים. ודאו עם נציג גן האירועים לאיזו כמות של אורחים מתאים המקום.

תשתיות

אם ישנה הפסקת חשמל במהלך האירוע, יש לבדוק שגן האירועים מצויד בגנראטור. הפסקות חשמל אמנם אינן נפוצות, אך תארו לעצמכם מה יכול לקרות אם כל המקום יוחשך.

שכירת שירותיו של מאבטח

יש לבדוק עם אולם האירועים את רמת האבטחה. נוכחות מאבטח בהחלט יכולה למנוע מצבים כמו שוד של הכספת או מקרי אלימות, וקרו לא מעט מקרים מעין אלה.

קשר טוב עם נציגי גן האירועים

חשוב שתהיה כימיה בין בעלי השמחה לנציג גן האירועים. חשוב שהוא יהיה קשוב לכל צרכיהם ורצונותיהם של החתן והכלה, ושיעשה ככל יכולתו על מנת לקיים אירוע מוצלח. מאוד חשוב שתהיה שפה משותפת עם בעלי המקום, על מנת ששני הצדדים ישתפו פעולה זה עם זה, בכדי שתשרור ביניהם הבנה. כאשר עובדים ביחד וקיימת אינטראקציה חיובית, דבר זה יכול לתרום להצלחת האיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.