עיצוב ואווירה

2

אחד מהיתרונות הבולטים של בראשית נעוץ בגמישות העיצובית שמאפשרת למקום להיראות שונה בכל אירוע בהתאם לאווירה המועדפת על-ידי הלקוח.
גני בראשית מציעים לכם מגוון רחב של קונספטים שיעניקו לאירוע שלכם את המראה והאווירה הייחודיים לו.
אנחנו מזמינים אתכם ללכת עם החלומות שלכם עד הסוף ולדמיין את "המקום" אליו תרצו לקחת את האורחים שלכם – כל פנטזיה אחרת שעולה לכם לראש, מבחינתנו הכל אפשרי והכל ניתן להגשמה על-ידי עיצוב שיותיר כל אורח פעור פה, בין אם מדובר באירוע שנערך כולו תחת כיפת השמיים ובין אם מדובר באירוע המתקיים במתחם החורף החדש.

גני בראשית- גן אירועים ואולם בדרום

הבסיס העיצובי של בראשית, מיקומו למרגלות אתר ארכיאולוגי עתיק, הגינון והתאורה מספקים את התשתית לאירוע מלא אווירה וסטייל. רבים מלקוחותינו טוענים שלכל אלה אין צורך להוסיף דבר, אך אם אתם רוצים יותר, אנחנו מבטיחים להגשים לכם כל חלום.
נתחיל מהגן הירוק, הפורח והיפהפה שמרחיב את הלב כבר ממבט ראשון: כל פינה בגן היא פינת חמד מושקעת שזוכה לתשומת לב ולטיפוח תוך הקפדה על אסתטיקה ללא פשרות.
נמשיך אל החופה שלנו וכאן אתם יכולים לבחור – ניתן לערוך את החופה באתר הארכיאולוגי העתיק הצמוד לבראשית ובכך להעניק לערב שלכם מימד שורשי, ארץ-ישראלי ורוחני או בחופה מודרנית שבבסיסה ניצבים עמודים יווניים בסגנון אותנטי שאותה ניתן להעשיר ולעצב כיד הדמיון הטובה עם בדים, פרחים ואביזרים שונים. מן החופה נעבור אל רחבת הריקודים שגולת הכותרת שלה היא עמדת תאורת הלדים שכמוה ניתן למצוא במועדונים הכי נחשבים וטרנדיים שיש. לעמדת הלדים יש תפקיד מרכזי ברגעי השיא של כל אירוע, והיא "עושה את העבודה", סוחפת את הקהל לרחבה ומגבירה את ההתלהבות שלו ככל שהקצב עולה והערב מתקדם.

גני בראשית – תרשו לעצמכם לחלום