אירועים עסקיים

Lychee-

בבראשית ניתן לערוך אירועים עסקיים, ערבי חברה, כנסים, השקות, הרמת כוסית, אירועי קונספט ועוד בכל עונות השנה.
לרשותכם עומדים צוות ההפקה מומחה ביצירת אירועים למגזר העסקי, תוך יצירת אירוע מדויק בכל המדדים: קולינריה מגוונת ומפתיעה, עיצוב חדשני ומפתיע מותאם התומך במסר ובמיתוג הרצוי, אבזור טכני מוביל בתחומו וחניה בשפע.
אנו מעמידים לרשותכם שירותי מחשוב ועיצוב חלל האירוע, עד לגיבוש אירוע קונספט שיגיע אתכם לקו הגמר באפקט המושלם.

הפקת אירועים עסקיים

היצירתיות והגמישות שלנו כמו גם ניסיוננו רב השנים בהפקות, הופכות אותנו לשותף אידיאלי בתכנון ובביצוע של כל אירוע עסקי שיעלה בדעתם להפיק.
אנחנו עונים על הדרישות הבסיסיות של כל אירוע עסקי שהן בדרך-כלל רישיון עסק, תעודת כשרות, נגישות, חנייה צמודה וקרבה לצירי תנועה מרכזיים.
מעבר לדרישות אלה, אנו מציעים לכם מרחב מודולרי שניתן לחלק אותו ולבצע בו שינויים כדי ליצור התאמה מקסימאלית שלו לאופי האירוע ולמספר המשתתפים.
בבראשית עומדים לרשותכם אולם סגור וממוזג ומרחבי דשא מטופחים ומעוצבים. בנוסף, נוכל להעניק לכם שירותים משלימים הכוללים הגברה, ציוד אורקולי, פודיום, עמדות תצוגה וכד'.
גם בהיבט הקולינרי אנחנו ערוכים לתת לכם את המענה המושלם עם תפריט מיוחד לאירועים עסקיים. התפריט העסקי של בראשית גובש מתוך ידיעה ברורה כי אוכל טוב מחבר בין אנשים, וכי מזנונים הם מקום סביבו מתפתחים שיתופי-פעולה פוריים ועסקאות מוצלחות.
בואו לגלות את הלוקיישן האידיאלי לעריכת האירוע העסקי הבא שלכם! צרו קשר.

בין לקוחותינו
Untitled-1-Recovered